На ринку дерево будування ми працюємо з 2001 року, тож досвіт роботи та якість напрацьовані роками. Виробничі площадки находяться у місті Львові, це говорить про те, що ми використовуємо виключно екологічну деревину західного регіону.

Наша компанія будує будинки, бані, альтанки, розважально-відпочинкові комплекси та автентичні меблі і т.д., з дикого зрубу.

На Заході вже давно зрозуміли найпрестижніші і дорожчі будинки лише з масиву і лише ручного виготовлення(ручна рубка), а головний параметр житла-екологія, жити в єднанні з природою.

Переваги дикого зрубу

«Дикий зруб» – необроблена колода, очищений від кори стовбур, якому сокирою надають округлої форми. При такій обробці деревина максимально зберігає свої захисні властивості та природний вигляд. Саме тому будинки з дикого зруба по добротності і довговічності у декілька разів перевершують будинки з клеєного бруса та з оциліндрованої альтанки з дикого зрубу 4колоди і т.д.

Клеєний брус – одне слово клеєний, тобто матеріал будинку: дерево та клей. Таке дерево стане, ще одним матеріалом на рівні з цеглою та бетоном. Тому що під час штучної сушки відбувається кристалізація смоли, пори кори закупоряться і дерево перестає дихати.

Будинок з оцеліндрованої колоди. В процесі виробництва колоди проходять обробку верстатом, знімаючи з них найкоштовніший шар, який є найцінніший шар в структурі дерева,що захищає колоду від зовнішніх дій. Міцність і довговічність падають в рази..!

Тому будинки з дикого зруба, як і багато років назад залишаються найбільш комфортним і екологічним, оскільки здатні зберігати здоровий та природний для проживання мікроклімат. І тому все більше людей вибирають життя в дерев`яному будинку з дикого зрубу, тому що піклуються про своє здоров`я та комфорт.